Kérjük, hogy éves adójuk 1%-át ajánlják fel A Művelt, Tájékozott Emberért Alapítványnak-oldalunkért
1%"/
Kedvezményezett alapítvány neve: A Művelt, Tájékozott Emberért Alapítvány

adószáma: 18670275–1–13

SOROZATBAN NEGYEDSZER BAJNOK A FERENCVÁROS

A Ferencváros megvédte címét a női labdarúgó NB I-ben, mivel 3-0-ra nyert az ETO FC Győr otthonában a döntő második mérkőzésén június 1-jén, csütörtökön.

A meccs már az első félidőben eldőlt, ugyanis a tizedik percben a játékosedző Vágó Fanny, a 26. percben Fenyvesi Evelin, majd a 42. percben Csigi Eszter talált be - utóbbi büntetőből - a fővárosiak részéről.

A párharc hétfői, első mérkőzését házigazdaként 1-0-ra nyerte meg az FTC, amely hatodszor lett bajnok.

Eredmény, döntő, 2. mérkőzés:
ETO FC Győr - Telekom-FTC 0-3 (0-3)
    Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-0 a Ferencváros javára.

2018/19: Ferencvárosi TC
2019/20: a koronavírus-járvány miatt a bajnokság félbeszakadt, bajnokot nem avattak

2-szeres: Viktória FC

A bajnok Ferencváros labdarúgócsapatának tagjai a trófeával ünnepelnek, miután 3-0-ra győztek a labdarúgó női Simple Liga döntőjének második mérkőzésén, az ETO FC Győr - Telekom-FTC összecsapáson a győri ETO Stadionban 2023. június 1-jén. A Ferencváros sorozatban negyedszer lett bajnok. MTI/Krizsán Csaba
Forrás: mti.hu