Kérjük, hogy éves adójuk 1%-át ajánlják fel A Művelt, Tájékozott Emberért Alapítványnak-oldalunkért
1%"/
Kedvezményezett alapítvány neve: A Művelt, Tájékozott Emberért Alapítvány

adószáma: 18670275–1–13

Egy arany és kettő bronz a magyaroknak Pozsonyban

Az első versenynapon Knetig Emőke az 52 kilogrammos kategóriában két lengyel, egy holland és egy román judóst legyőzve aranyérmet nyert.

Három magyar érem született a hétvégi – szeptember 7-8 - , pozsonyi cselgáncs Európa-kupa-viadalon.

A judoinfo.hu szakportál beszámolója szerint az első versenynapon Knetig Emőke az 52 kilogrammos kategóriában két lengyel, egy holland és egy román judóst legyőzve aranyérmet nyert.

A harmincnyolc magyar induló közül rajta kívül még ketten állhattak dobogóra: Kovács Kitti (57 kg) és Salánki Evelin (78 kg) bronzéremmel térhetett haza.

Pozsonyban harmincnégy ország 384 judósa lépett tatamira.

m4sport.hu nyomán

Knetig Emőke (balról a második) harmadszor nyert az EK-sorozatban (Fotó: judoinfo.hu)